Verslo dovanos


Atraskite ALPACOS verslo dovanas! Tai – nepaprastai švelnus, šiltas ir natūralus alpakos jauniklių vilnos prisilietimas.

Iš 100% „baby alpaca“ vilnos pagamintas aksesuaras ar interjero detalė yra nuostabi dovana. Nudžiuginkite darbuotojus, verslo partnerius ar klientus išskirtine kokybe ir amžinai aktualiu dizainu.
Alpakų vilna – gamtos kūrinys. Ši vilna maloniai priglunda prie odos ir išlaiko komfortą bei šilumą. Alpakos pluoštas yra vertinamas dėl savo minkštumo, švelnumo, patvarumo. Alpakų vilna yra 6 kartus šiltesnė nei avies vilna, nesukelia alergijos, spindi kaip šilkas ir yra prabangesnė už kašmyrą.
ALPACOS šalikai – nuostabi, švelni ir šilta dovana. Personalizuokite dovaną ir papuoškite šalikus savo įmonės logotipu. Rinkitės šaliką iš kelių dydžių!
ALPACOS pledai – namų aksesuaras, sukursiantis jaukumą namuose ar biure. Rinkitės pledą iš plataus pledų pasirinkimo. Įvairūs raštai, skirtingos spalvos ir klasikinis dizainas įtiks visų skoniams.

Jūsų įmonės logotipas gali būti atspausdintas ant natūralios odos arba išsiuvinėtas.

Įsigytus ALPACOS gaminius galime supakuoti į prabangias, aukso detalėmis puoštas dėžutes. Unikalaus dizaino ALPACOS dovaninis įpakavimas sužavi iš karto. Rinkitės iš kelių variantų!

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią verslo dovanų pasiūlymą!

El. paštas: info@alpacos.lt
Tel. nr.: +370 656 76098
Parduotuvė ALPACOS
Savičiaus g. 5, Vilnius