Pagalvės ir antklodės
Perkant už 150 €, dovanojame alpakos kailinę rankinę (49 €), už 250 € – pasirinktą siaurą šaliką (65 €), o 350 € – kailinę rankinę ir siaurą šaliką (114 €). Prašome nurodyti norimą spalvą pridedant prekės nuorodą komentare prie užsakymo.*

*Pasiūlymas negalioja prekėms iš „Specialūs pasiūlymai“ kategorijos. Taip pat, pasiūlymas negalioja pasinaudojus naujienlaiškio ar kitu nuolaidos kodu.

Pagalvės ir antklodės

Įvairių atspalvių, šiltos ir minkštos alpakų vilnos pagalvės, pagamintos iš 100% BABY ALPACA vilnelės. Antialerginės, kūno temperatūrą palaikančios, ekologiškos pagalvės iš alpakos vilnos yra švelnios ir malonios liesti, puikiai tinka net ir jautriai odai. Kviečiame rinktis iš plačios dydžių ir spalvų pasiūlos – atnaujinkite namų interjerą ir pajuskite nepaprastai švelnų, šiltą ir natūralų BABY ALPACA prisilietimą.

Šiltos alpakų vilnos pagalvės – tai ne tik išskirtinis aksesuaras Jūsų namams, bet ir unikali dovana Jūsų mylimiems žmonėms, vertinantiems aukštą kokybę, klasikinį dizainą ir komfortą. Skirkite laiko ramiam poilsiui, mėgaukitės gamtos dovanojama magija ir apgaubkite save jaukia alpakos vilnos šiluma.

Aukštos kokybės medvilninės antklodės su alpakos vilnos užpildu.

Ši lengva antklodė tinka visiems sezonams. Vilnos antklodė praleidžia orą, tad miegant leis kūnui kvėpuoti ir palaikys tinkamą temperatūrą. Su šia antklode neprakaituosite ir atsibusite pailsėję.