Dovanos, kuriančios stebuklus - verslui ir namams

heading_title

Tai nėra taip paprasta ir dažnai trunka iki pat Kalėdų. Tikriausiai ir Jūs dar ne visiems draugams, kolegoms ar namiškiams išrinkote, ką dovanosite?

Dėmesio, jei norite išties pradžiuginti ar sukurti Kalėdinį stebuklą, rinkite dovanas atsakingiau. Ne kiekvienas gautas daiktas teikia malonumo (koks ir turėtų būti dovanojimo tikslas), ypač, jei jis lengvai randamas prekybos centrų lentynose ir Jūsų numatytasis gavėjas greičiausiai pats 100-us kartų pro jį praėjo, jį kilnojo, apžiūrinėjo ir bandė pritaikyti savo pažįstamam.... Juk dovanų vajus įtraukia visus ;)

Apie viską nuo pradžių. Dovanų pasirinkimo ypatumai

Dovanos per Kalėdas yra būtinos. Jei nuspręsite kitaip, rizikuojate pasirodyti kaip Kalėdinę nuotaiką bandęs pavogti Grinčas.

Kokias dovanas rinktis? Jaukias, vilnones, rankų darbo? Teminius niekučius? Skanumynus? Praktiškas ir reikalingas? Užimančias kvapą ir primenančias stebuklą? Kiekvienam žmogui, kuriam teikiate, parenkate individualiai.

Nors rankų darbo dovanos šiltos ir jaukios, originalius ir skoningus darbelius gali sukurti tik menininko talentą turintys žmonės. Jei neturite dizainerio gyslelės ir idėjų ieškote Pinterest‘e, rizikuojate ne tik pasirodyti neoriginalus (po Pinterestą naršo visi), tačiau ir užsikrauti per daug ypač daug laiko ir lėšų suryjančio vargo, kuriam neesate tinkamai pasiruošę.

Prekybos centrų lentynose išdėliotus teminius niekučius – kuriems trūksta ir originalumo, ir praktinio pritaikymo – dažniau renkasi linkę pasiduoti reklamoms ir pirkimo manijai. O dovanos gavėjai greičiausiai ne tik nepatirs džiaugsmo (didelė tikimybė, kad jie jau tai matė, laikė rankose ir atmetė...), bet ir po švenčių bus priversti sukti galvas, kur dovanų gautus daiktus padėti ar grąžinti atgal į parduotuves.

Kaip neprašauti?

Specialistai pataria kaskart stengtis sukurti stebuklą. Tai padaryti galima, kad ir kokio dydžio biudžetu disponuotumėte.

  • Jei planuojate kuklesnę dovaną, rinkitės „skanumynus“ dovanas. Saldžiai kvepiančiomis arbatomis ar imbieriniais meduoliais sunkiai nustebinsite (jei, žinoma, to norite) – tačiau jų prieš šventiniu laikotarpiu kiekvienuose namuose ar įmonėse apstu.
  • Šiek tiek prabangesnis būdas kurti kalėdinį namų ir santykių jaukumą – alpakų vilnos gaminiai. Šilčiausia ir švelniausia vilna pasaulyje  tokią pačią atmosferą gali sukurti ir tarp šeimos narių, draugų ar kolegų. Alpakų vilnos dovanos lengvai pritaikomos kiekvienam individualiai. Moterims tai stilingi šalikai, skaros, megztiniai ar paltai, vyrams – šiek tiek ramesnių, vyriškų fasonų bei spalvų šalikai, drabužiai, vaikams – ypač švelnios Alpaca baby kepurytės ir tapukai, namams – vilnoniai pledai kiekvienam, kuriais apsisiausti norėsis ir jaukiais bei šeimyniškais žiemos vakarais, ir pasipuošus šventiniais drabužiais. Alpakų vilnos dovanos – originalios ir stilingos. Taip pat galite būti tikri, kad labai reikalingos. Įsitikinimas, kad „šaunate į dešimtuką“ rinkdamiesi dovaną brangiam žmogui – ypač geras jausmas.

Smagių ir jaukių Jums švenčių ir pakilios nuotaikos iki pat pavasario ;)