Alpakų vilna – investicija į gerą savijautą ir pasitikėjimą savimi

heading_title

Rūbai, aksesuarai didele dalimi lemia pirmąjį įspūdį, kurį paliekame aplinkiniams, – įsitikinę specialistai. Tiesa, vertingiausią poveiki turi ne tiek madingas drabužio kirpimas ar spalva, o jį dėvinčio žmogus savijauta. Geras drabužis, aksesuaras jį dėvinčiam asmeniui teikia pasitikėjimo savi, kilsteri savivertę, padeda drąsiai, užtikrintai formuluoti ir reikšti savo mintis, nuomonę, skatina pozityviau vertinti kasdienybę. Kūno kalbos specialistai tai „perskaito“ jau pirmosiomis susitikimo sekundėmis – šis pasitikėjimo savimi ir tvirtumo jausmas tiesiog spinduliuoja judesiuose, žvilgsniuose, gestuose.

Renkant dovaną draugui, kolegai ar verslo partneriui kokybiška aprangos detalė ar aksesuaras – vienas iš tikrai puikių pasirinkimų. Tačiau yra vienas „bet“ – nėra taip paprasta kitam žmogui išrinkti tai, kas atitiktų skonį, derėtų su jo stiliumi. Yra keletas universalių dovanos – sukuriančios patogumo ir komforto jausmą – pasirinkimų, praverčiančių svarbiausiomis progomis.

Alpakų vilnos pledai ar šalikėliai – šilčiausia ir jaukiausia dovana suaugusiesiems. Šie gaminukai gali labai pradžiuginti artimuosius – šeimos narius ar draugus bei maloniai nustebinsianti kolegas, darbuotojus ar verslo partnerius, gimtadienių, didžiųjų metų ar darbo švenčių progomis. Tai ypač originali ir praktiška dovana Kalėdoms, kai įprasta keisti dovanomis.

Alpakų dovanos – tai ne tik šiltas dėmesys. Jos padeda kas dėvinčiajam pasijausti geriau, reikštis užtikrinčiau. Taip pat, dėl 100-procentinio ekologiškumo, rodo asmens ar įmonės atsakingą požiūrį į supančią aplinką, aplinką, vartojimą, aplinkinių sveikatą ir patogumą.

Ar žinote, kas labiausiai paperka savo išvaizda, savijauta, sveikata besirūpinančius žmones sau, artimiems žmonėms, kolegoms ar verslo partneriams rinktis alpakų vilnos gaminius Kalėdų, kitų masinių ar reikšmingų švenčių proga? Štai pagrindinės priežastys

Kodėl ALPACOS gaminukai?

  • Jie ekologiški ir natūralūs;
  • Rankų darbo;
  • Iš Lietuvoje užaugintų alpakų vilnos;
  • Ypatingai turtingas spalvų ir atspalvių pasirinkimas;
  • Alpakų vilnos gaminiai kokybiniais parametrais lenkia bet kurios kitos rūšies vilną.

Medikai pasakytų, kad alpakų vilna – tai investicija į Jūsų pačių, šeimos narių ar kolegų sveikatą.

Šeimos nariai pastebėtų, kad tapote nepaprastai dėmesingas ir rūpinatės artimųjų patogumu.

Kolegos įvertintų Jus kaip atidų ir protingą vadovą, su kuriuo nesunku įgyvendinti didelius projektus.