Alpaka BABY – trumpiausias kelias mažyliui pasijausti laimingu

heading_title

Jau pirmaisiais mėnesiais mamos beveik tobulai įvaldo mažylių kalbą – 9 atvejais iš 10 perpranta savo atžalėlių norus iš žvilgsnio, rankyčių mostų ar gugavimo, juoko, ar verksmo.

Jei mažylis reikalauja – namiškiai pasirengę nemiegoti naktimis, kardinaliai keisti dienos planus, plačiai atverti pinigines, pirkdami ryškiaspalvius žaislus, bent trumpam patraukiančius jo dėmesį. Galėtų, rodos ir mėnulį iš dangaus nukabintų.

Ne tik ryšku, bet ir naudinga

Daugelio problemų ar mažylių ašaras iššaukiančių situacijų pavyktų išvengti, jei artimieji daugiau dėmesio skirtų vaiko aplinkai ir daiktams, su kuriais jis liečiasi nuolat bei jų kokybei, – pastebi specialistai. Natūralūs, švelnūs, šilti ir kvėpuojantys paviršiai, drabužėliai, patalynė padeda vaikams jaustis jaukiai ir komfortabiliai, apsaugo nuo peršalimo ligų ar alerginių reakcijų. Skundų, tokių kaip tvanku, šalta, kieta, šiurkštu tiesiog nebelieka. Ir nors kokybiškų ir natūralių daiktų kainos dažnai būna šiek tiek aukštesnės, jie pasižymi funkcionalumu, todėl jų reikia mažiau. Mažiau apkraunami namai, močiutės, tetos, šeimos draugės turi puikia galimybę prisidėti prie mažylio gerovės, ypač didžiųjų švenčių – Kalėdų, gimtadienių ir kt. metu.

Alpaka BABY – tiesiai į dešimtuką

Daugelį kūdikio ir jo mamos patogumo problemų išsprendžia alpakų vilnos gaminukai – pledukai, kepurytės, šalikėliai ir kiti. Interneto parduotuvėje „Alpacos.lt“ mamos randa nuostabių dalykų, padedančių atžalėlei pasijausti jaukiai ir patogiai; o sumanios tetos, močiutės ar draugės – gerų, šiltų, jaukių ir reikalingų dovanų idėjų. Ir mamai, ir jos mažyliui.

Alpaka BABY mažyliams – natūralūs, šilti, lengvučia alpakų vilnos rankų darbo gaminukai, tokie, kaip kūdikio kraitelis, pirštinytės, tapukai, kepurytės, pledukai – pasiruošę lydėti mažylį nuo pirmos jo gyvenimo dienos.

Pasak mokslininkų, pediatrų bei tūkstančių Alpaka BABY gaminukus išbandžiusių mamų, alpakų vilna – geriausias pasirinkimas mažyliui, dėl to, kad ji:

  • Ypatingai minkšta ir švelni, minkštesnė už medvilnę;
  • Tvirta ir patvari – tvirtesnė už moherą;
  • Šilta – gerokai šiltesnė už žąsų pūkus bei keletą kartų už avies vilną;
  • Laidi orui – kvėpuojanti daugiau už kitus termo audinius;
  • Puikiai sugeria drėgmę ir šildo – 100 proc. užtikrina, kad kūdikis neperkaistų ir neperšaltų;
  • Sukuria visiško komforto būsena – maloniai prisitaiko prie odos, išlaiko komfortą bei puikiai atrodo;
  • Nesukelia alergijos, nes sudėtyje visai nėra organinių riebalų ar lanolino ir joje negali neužsiveiti kandys ar dulkių erkutės. O tai ypač svarbu, nes Europoje kas 2–3 vaikas apie 45 proc. 20–30 m. amžiaus asmenų kenčia nuo alergijos.