Aktorė A. Lukaitė pristato pavasariui skirtus ALPACOS gaminius: „Vertinu iš mados neišeinačius drabužius“

heading_title

 Pavasaris – pats geriausias metas atsinaujinti savo garderobą. Tam pritaria aktorė ir dainininkė Austėja Lukaitė. Televizijos šokių projekte sužibėjusi gražuolė pristato patogiam darbui biure, buvimui namuose, savaitgalio išvykoms ir laikui sau skirtus drabužių derinius iš alpakų vilnos, rašoma pranešime spaudai.

Austėja Lukaitė pasakojo esanti kokybiškų, ilgaamžių ir natūralių audinių mėgėja. Ji pirmenybę teikia nevienadienei madai, o tai, kuria galės džiaugtis praėjus keliems sezonams. Todėl fotosesijoje demonstruoti „Alpacos“ drabužiai paliko gerą įspūdį.

„Vertinu klasikinius, niekada iš mados neišeinančius modelius. Demonstruoti drabužiai lengvai derinami prie turimo garderobo, o plonas, tačiau šiltas audinys visai nekanda. Drabužiai papirko ir savo universalumu – tiktų tiek šaltą žiemą, tiek vasaros vakarą. Labai patiko ir jaukūs pledukai. Galiu tik įsivaizduoti, kaip smagu tokiu apsigaubti sėdint terasoje ar prie jūros“, – pranešime spaudai cituojama A.Lukaitė.

Naujoje kolekcijoje vyrauja švelnios, žemiškos spalvos: smėlinė, balta, pilka, mėlyna, pelenų rožinė. Didelis dėmesys skiriamas patogumui, taip pat šie drabužiai lengvai įsilieja į turimą garderobą.

Šį pavasarį ypač aktualūs laisvalaikio drabužiai, su kuriais patogu leisti laiką gamtoje. Todėl prekės ženklo įkūrėjai kokybiškos mados mylėtojoms siūlo laisvalaikio kostiumus, liemenes, visuomet išskirtinai atrodančius pončus, įvairių stilių megztinius. Drabužiai lengvai derinami, todėl, pasirinkus šventiškus aksesuarus, puikiai tiks į teatrą ar gimtadienį. Sezono naujiena – alpakų šalikai su šilku, skirti išskirtinių aksesuarų mylėtojams.

Žinoma aktorė pasakojo, kad kas dienai renkasi klasikinius, lengvai derinamus drabužius. Svarbiausia jai yra jaustis patogiai ir nevaržomai. Ryškiu grimu, ilgomis proginėmis suknelėmis, netradiciniu įvaizdžiu ji pasidžiaugia dainuodama scenoje ar įkūnydama vieną iš savo personažų.

Aktorė yra iš tų moterų, kurios itin vertina lietuviškus gaminius. Mūsų dizainerių kūrybą ji renkasi ir dėl to, kad dažniausiai ji būna itin kokybiška ir ilgaamžė. Smagiausia Austėjai būna tada, kai viešint užsienyje kas nors paklausia, iš kur jos dėvimas drabužis. „Galiu su pasididžiavimu atsakyti, kad čia mano gimtinės – Lietuvos kūrėjų darbas“, – juokiasi žinoma moteris.

A.Lukaitė labai mėgsta leisti laiką gamtoje. Ypač jai patinka pasivaikščiojimai prie jūros, pasisėdėjimai su draugais prie laužo.

„Šiuo sunkiu visam pasauliui metu, daug laiko praleidžiu namuose ar gamtoje. Taip atradau naują mėgstamiausią drabužį – laisvalaikio kostiumą. Su juo taip visur patogu! Nieko keisto, kad mano favoritu fotosesijoje tapo švelniai rudos spalvos laisvalaikio kostiumas. Su juo jaučiausi ne tik labai patogiai, bet ir jaukiai“, – pasakoja A.Lukaitė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/aktore-austeja-lukaite-tapo-alpaku-vilnos-gaminiu-modeliu-vertinu-is-mados-neiseinancius-drabuzius-1050-1306292